Městys Pecka
MěstysPecka

Zajímavosti

Natálie Sekotová

Je jí deset a na svém kontě už má tři mistrovské tituly

Datum: 3. 4. 2024

Natálie Sekotová startuje za tým SMX Racing Team Rudník, a v deseti letech se už může vedle dílčích úspěchů pochlubit třemi tituly Mistra České republiky. Letošní sezónu bude závodit na motocyklu KTM 65 ccm.

Nová turistická vizitka v prodeji 2

Nová turistická vizitka v prodeji

Datum: 29. 2. 2024

S potěšením oznamujeme, že se podařilo zařadit náš Kemp Pecka do projektu WanderBook. Máme tak novou vizitku pro turisty. Nese název Koupaliště a kemp Pecka a je vedená pod číslem 5726. Koupit si ji můžete již nyní v Knihovně Kryštofa Haranta za cenu 12,- Kč a brzy bude k dostání i v Kempu Pecka.

Peckovští běžci zaznamenali v roce 2023 řadu kvalitních výsledků  1

Peckovští běžci zaznamenali v roce 2023 řadu kvalitních výsledků

Datum: 18. 12. 2023

V krosech, závodech do vrchu, extrémních bězích, půlmaratónech i v závodech v orientačním běhu se během roku objevila desítka běžců, kteří reprezentovali oddíly OK Reco Sport Pecka a TJ Harant Pecka.

Turistický deník Pecky - nový suvenýr v prodeji 1

Turistický deník Pecky - nový suvenýr v prodeji

Datum: 12. 12. 2023

Máme velkou radost, že se nám podařilo nechat vyrobit turistický deník s motivem Pecky. K zakoupení je pouze u nás na Pecce v knihovně nebo na úřadu městyse za cenu 60,- Kč. Doporučujeme všem turistům a výletníkům jako pěkný vánoční dárek a motivaci pro příští turistickou sezonu.

Silvestrovský běh na Pecce slaví jubilejní 15. ročník 3

Silvestrovský běh na Pecce slaví jubilejní 15. ročník

Datum: 15. 11. 2023

Jen s malou přestávkou v období covidu se Silvestrovský běh Kryštofa Haranta koná na Pecce v poslední den roku pravidelně. A není to jen o běhu, ale o setkávání se a rozloučení se pohybem s rokem starým.

vína

Ochutnejte vína výročního peckovského roku

Datum: 12. 5. 2021

Dneškem je zahájen prodej speciální edice vín vydaných Městysem Pecka u příležitosti letošních oslav Harant a jeho Pecka

Bibliobox

Nová služba - bibliobox

Datum: 11. 2. 2021

Vracení knih v naší knihovně už nemůže být jednodušší!