Městys Pecka
MěstysPecka

Nová turistická vizitka v prodeji

Nová turistická vizitka v prodeji 2

S potěšením oznamujeme, že se podařilo zařadit náš Kemp Pecka do projektu WanderBook. Máme tak novou vizitku pro turisty. Nese název Koupaliště a kemp Pecka a je vedená pod číslem 5726. Koupit si ji můžete již nyní v Knihovně Kryštofa Haranta za cenu 12,- Kč a brzy bude k dostání i v Kempu Pecka.

Co je turistická vizitka?

Nálepka s fotografiemi a popisem zajímavostí nejen z oblasti turistiky, ale i kultury, sportu či gastronomie. S názvem a formátem „Turistická vizitka“ se můžete setkat pouze v České republice v oblasti zájmu turistika.

Kde ji použít?

Turistické vizitky vlepujeme do Turistického deníku a máme tak přehled o tom, která zajímavá místa jsme navštívili. Doporučujeme ke koupi náš turistický deník s motivem Pecky, který je k dostání v Knihovně Kryštofa Haranta za cenu 60,- Kč.

Co je turistický deník?

Malý zápisník, který se vejde do každé kapsy. Je praktický nejen díky své velikosti, ale také možnosti si přímo na místě zaznamenat zážitky ze svých cest.

Společně s Turistickými vizitkami, Wander Card a Fotonálepkami si z něj můžete vytvořit album, které Vám pomůže uchovat si své vzpomínky.

Více na www.wander-book.com

Datum vložení: 29. 2. 2024 12:07
Datum poslední aktualizace: 4. 4. 2024 14:11
Autor: Správce Webu