Florbalový úspěch

Florbalový úspěch 1

Říjen byl ve znamení florbalu. Okrskových kol jsme se účastnili se všemi kategoriemi 2. stupně / kromě mladších dívek, těch je opravdu málo /. Nejstarší chlapci skončili na 4. místě, nejstarší dívky byly 3. Mladší chlapci, tedy 6. a 7. třída, okrsek vyhráli.

Na vysvětlenou okrsek je 6 okolních škol, Pecka, L. Bělohrad, 3 novopacké školy včetně
gymnázia a Stará Paka.
Chlapci smolně prohráli sKomendou, ostatní zápasy jasně vyhráli. Jako vítězové postoupili do kola okresního, které probíhalo ve sportovní hale vJičíně. I zde hráli výborně a kpřekvapení všech/ ke zděšení?/porazili KomenduNP – odveta!, Hořice Habr, favorizovaný Jičín Železnická, prohráli pouze se silnou Cerekvicí a domácím Jičínem 17. listopadu. Vzamotaném turnaji skončili nakonec na 3. místě, ačkoliv nám vposledním zápase stačila kcelkovému prvenství remíza. I 3. místo je velký úspěch, určitě největší za mnoho posledních let. Tým se opíral o střelce Honzu Bezstarosti, všestranného Lukáše Jakubského, zdatně pomáhali Tonda Plecháč, Šimon Janovský, Vojta Kordula, Matyáš Praus, Dan Zlatník, David Sůra, Vašek Rubáš, vprvním turnaji i Dominik Jirásko. Za účast a sportovní přístup všem děkuji.

Libor Stuchlík

Datum vložení: 21. 11. 2022 16:00