Startujeme hradní sezonu! Přijďte se podívat 29.3. na příjezd Kryštofa Haranta na hrad Pecku. Těšíme se na vás!

Novinky z kempu

kemp

S radostí Vám oznamujeme, že máme opět otevřeno! Od konce května můžeme ubytovávat nejen první hosty, ale zároveň máme otevřenou i restauraci. S tím se pojí i první novinka, čepovaný Klenot.

Tento malý pivovar z Hradce Králové nám nyní dodává tři zbrusu nové druhy piva. Nejen pro milovníky dobře vychlazeného piva máme tedy naražen Klenot, Bernard, Klášter a nealkoholický Refresh.

Co se týče jídel, na každý den máme nachystáno několik hotovek, především z české kuchyně. Pokud si občas rádi dopřejete něco smaženého, samozřejmostí jsou hamburgery, steaky a hranolky.

Novinkou pro ubytované hosty jsou nové toalety a sprchy na stanové ploše. Za poslední dva roky jsme počet sociálních zařízení v areálu zdvojnásobili, hosté se tedy nemusí bát o své pohodlí. Nadále dodržujeme veškerá vládní opatření, areál pro Vás čistíme několikrát denně.

Další novinkou je bohatý kulturní program. Mimo již tradičního srazu fanoušků vozů Škoda k nám zavítá legendární stand-up show Na stojáka! O zábavu dospělých bude tedy postaráno.

A co děti? O týden později jsme pro ty úplně nejmenší připravili dětský den plný soutěží a her. Aby toho nebylo málo, pozvání k nám přijal Michal Nesvadba z Kouzelné školky a předvede nám to nejlepší ze svého umění! Správný dětský den se též neobejde bez divadla. Večerní představení si do parády bere Vrchlabský divadelní spolek Lipany se svou hrou „Polífková pohádka“.

Do kalendářů si zapište tedy:

18.6.2021 Na stojáka

26.6.2021 Dětský den s Michalem z Kouzelné školky

Lístky na obě akce jsou již v předprodeji na www.ticketstream.cz.

Těšíme se na Vás!

Za kemp Pecka Jiří Šacler, recepce.

Datum vložení: 31. 5. 2021 10:42
Datum poslední aktualizace: 31. 5. 2021 10:55