Startujeme hradní sezonu! Přijďte se podívat 29.3. na příjezd Kryštofa Haranta na hrad Pecku. Těšíme se na vás!

Březen - měsíc čtenářů

Březen - měsíc čtenářů 1

V rámci celostátní kampaně vás srdečně zveme do naší knihovny. V měsíci březnu jsou u nás v centru zájmu zejména naši čtenáři. Akcí a aktivit v knihovně se ale může zúčastnit každý. Při jejich přípravě se soustředíme na to, co vás nejvíce zajímá nebo co by vás mohlo zajímat.

Přijměte proto pozvání na výstavu amatérských fotografií, výuku jazyků, přednášku VU3V, seznámení s ovládáním chytrého telefonu a tabletu pro seniory, a mnoho dalšího. V rámci projektu Bookstart, s knížkou do života, se koná další setkání s rodiči malých dětí, pro ty větší zase herní odpoledne. Pro žáky ZŠ se konají besedy a setkání se spisovatelkou Petrou Martiškovou. Vstup na přednášky a akce pro děti je zdarma. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Více na: https://pecka.knihovna.cz/novinky/bmc/

Datum vložení: 21. 2. 2023 11:42