Úpravy a vybavení ZŠ Pecka

logo 1logo 2

Název projektu: Úpravy a vybavení ZŠ Pecka

Stručný popis projektu:

Předmětem realizace projektu jsou úpravy a vybavení ZŠ Pecka, spočívající ve stavebních úpravách laboratoře a kabinetu IT a vybavení školy ICT a interaktivními tabulemi, s cílem zvýšit kvalitu infrastruktury pro základní vzdělávání v městysu Pecka. Projekt má vazby na klíčové kompetence práce s digitálními technologiemi a komunikace v cizích.

Cíle projektu:

Cílem projektu je zvýšení kvality infrastruktury pro základní vzdělávání v městysu Pecka.

Předpokládané výsledky projektu:

V důsledku realizace projektu je očekáváno především zlepšení kvality základního vzdělávání v obci a zvýšení jeho atraktivity pro všechny cílové skupiny. Během realizace projektu dojde k následujícím pozitivním změnám: bude zrekonstruovaná a moderně vybavená IT laboratoř, pořízeno moderní vybavení pro výuku cizích jazyků, zrekonstruován kabinet IT.

plakát projektu ke stažení ve formátu .pdf

Datum vložení: 25. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2018 0:00