Stezka pro chodce a cyklisty Pecka – Bělá

Výstavba stezky pro chodce a cyklisty. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Název projektu: Stezka pro chodce a cyklisty Pecka – Bělá

Stručný popis projektu:

Hlavními aktivitami projektu jsou výstavba stezky pro chodce a cyklisty (označené dopravní značkou C9) v celkové délce cca 1 003 m a realizace souvisejících prvků zvyšujících bezpečnost cyklistické dopravy spočívající ve výstavbě veřejného osvětlení.

Cíle projektu:

Cílem projektu je zvýšit bezpečnost cyklistické dopravy obyvatel a návštěvníků městysu Pecka a místní části Bělá u Pecky při dojížďce do zaměstnání, do škol a za službami.

Předpokládané výsledky projektu:

Výstupem projektu bude nová stezka pro chodce a cyklisty v úseku Pecka – Bělá u Pecky, která všem obyvatelům, kteří bydlí na trase stezky a v jejím okolí, ale také návštěvníkům zpřístupní cíle v městysu Pecka. Uživatelé tak nebudou odkázání na využití stávající komunikace III/28420, která je pro chodce a cyklisty nebezpečná. Současně bude zpřístupněna zastávka veřejné dopravy Pecka, nové domy.

plakát ke stažení ve formátu .pdf

Datum vložení: 22. 5. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2018 0:00