Chalupa Pavel pod hradem Pecka

Ubytování bez přítomnosti majitele
Chalupu pronajímáme jak celý objekt, tak máte možnost pronájmu i jednotlivých částí

Objekt má kapacitu 16 lůžek s možností přistýlek

• 3x ložnice s TV-Sat - 1 pokoj 4 lůžka - 1 pokoj 4 lůžka - 1 pokoj 5 lůžek - obyvací místnost - 3 lůžka
  • 1x jídelna s kuchyní až 18 míst k sezení, společenská místnost s TV-Sat
  • 3x koupelna s WC
  • V celém objektu WIFI
  • Masážní salon
  • 3x garáž

Venkovní bazén kruhový polozapuštěný 6,20m x 1,40m, gril, ohniště, 2x stolní tenis, hřiště na nohejbal, volejbal, košíkovou
Místnost s občerstvením, pivo, limo, víno
Cena v objektu se počítá za osobu /den nebo máte možnost pronájmu celého objektu viz ceníky na našich webových stránkách.
Vybavením a nabídkou služeb, se vám snažíme nabídnout ubytování na profesionální úrovni.

Chalupa se nachází v hornatém malebném Podkrkonoší v městečku Pecka, které se nachází na rozhraní Český Ráj -Krkonoše, kde hlavní dominantu tvoří právě hrad Pecka, kam můžete zavítat na svých procházkách. To že jsou naše služby profesionální svědčí fakt, že se k nám většina zákazníků vrací jak v letních tak v zimních měsících, protože Český Ráj je jedinečnou destinací pro odpočinek a relaxaci.  Ubytování Vám nabízíme v nádherné oblasti Český Ráj - Krkonoše, kde objekt má kapacitu 16 lůžek s možností přistýlek a se třemi krytými místy pro garážování. Venkovní bazén kruhový polozapuštěný 6,20m x 1.40m, gril, ohniště, 2x stolní tenis, hřiště na volejbal a košíkovou. V chalupě se podává po dohodě bohatá snídaně. Obědy a večeře je možno zajistit v nedaleké restauraci na náměstí a pod hradem (200m od penzionu).

Datum vložení: 14. 2. 2021 11:30
Datum poslední aktualizace: 14. 2. 2021 11:34