Výherci soutěže Den pro dětskou knihu

Výherci soutěže Den pro dětskou knihu 1

Knihovna Kryštofa Haranta uspořádala zábavné soutěžní odpoledne pro děti, které se konalo ke Dni pro dětskou knihu. Soutěžily děti z první třídy a z družiny. Povídali jsme si o komiksu Čtyřlístek a poté děti vyplňovaly soutěžní úkoly.

26.11.2021 se v knihovně konaly soutěže se Čtyřlístkem v rámci akce Den pro dětskou knihu. Každý účastník byl zařazen do slosování o novou dětskou knížku z nakladatelství Albatros. Losování proběhlo za účasti zástupců Městyse Pecka dne 21.12.2021. Štěstí se usmálo na trojici soutěžících: Blahopřejeme Aničce a Tadeášovi z první třídy a Davidovi z páté třídy. Výherci byli informováni prostřednictvím školy a odměny si byli osobně převzít v knihovně. Děkujeme všem za účast a učitelkám ve škole za propagaci akce.

Až do konce ledna 2022 se děti mohly také zúčastnit soutěže O největší model Myšpulínova vynálezu. Úkolem bylo vytvořit co nejlepší Myšpulínův vynález (Chronolet, Abobab nebo Vrtichvost), model vyfotit a fotografii zaslat na adresu knihovny. Této soutěže se zúčastnili tři šikovní výtvarníci z našeho městečka a všichni tři také získali knižní cenu od nakladatelství Čtyřlístek. Byli jimi: David Sůra, Fanda Hybš a Johanka Zvercová. Blahopřejeme našim vítězům a těšíme se na další soutěže s knihovnou.

Datum vložení: 4. 2. 2022 8:22
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2022 14:17