28. ročník Novoroční vycházky na Krkonošskou vyhlídku

obr.2

(pořadatel: TJ Harant Pecka za podpory Městyse Pecka)

1. ledna 2019, 14:00 hod. Náměstí skoro prázdné, prší a fouká studený vítr. Počasí na 1. ledna moc nevypadá. Několik odvážlivců je však zde připravených už po dvacáté osmé vyrazit na Krkonošskou vyhlídku. Po Pecce a lesem to ještě je docela dobrý, ale při východu z lesa začíná vítr s deštěm spolu s peckovským červeným bahýnkem ztěžovat cestu k vrcholu.

obr1

Vycházeli jsme ve 14:00 hodin z peckovského náměstí z nadmořské výšky 432 m. n. m. a už za půl hodiny, v nadmořské výšce 532 m. n. m., na Krkonošské vyhlídce, se scházejí první účastníci.

Výprava z Bělé, z Bukoviny a ze Lhoty byla mezi prvními.

Teplý čaj, někdy s troškou rumu přišel letos opravdu vhod.

Na vrcholku s námi byli mládežníci od 3 do 85 let.

Do nového roku si na Krkonošské vyhlídce popřálo 67 účastníků letošní první vycházky.

obr.2

... přejeme Vám všem, sportovcům i peciválům, úsměv na tváři a skvělý výhled v celém roce 2019.

TJ Harant Pecka

Ing. Vladislav Stárek ©

… pokračování,… kdy? - 1. 1. 2020,

kde? ... no přeci na Krkonošské vyhlídce …