Městys Pecka společně s firmou Pila Wolf a autodopravou Petr Bäumelt dovezly dne 1. července 2021 obcím Hrušky, Moravská Nová Ves, Mikulčice a Lužice střešní latě.

Pecka ve znamení roku Haranata

plakátnáhled plakátu ve formátu .pdf

K příležitosti 450. výročí narození Kryštofa Haranta, nejslavnějšího pána na Pecce, je připraveno mnoho zajímavých akcí během celého letošního roku. Nejvýznamější z nich jsou uvedeny na hlavním plakátu, další neméně významné budou postupně zveřejňovány v bulletinu, na vývěsních tabulích, na webových stránkách v kulturních akcích.

Upomínkové předměty a suvenýry k harantovským slavnostem bude možno zakoupit na hradě, v knihovně, v pohádkovém infocentru. Jedná se o výroční vizitky, výroční pohled, harantovské víno a podobně. Zde je také možno získat do deníčků výroční razítko s Harantem.

Volný čas