Městys Pecka
MěstysPecka

Dne 12.5.2021 je plánována odstávka elektrického proudu v některých lokalitách Pecky

Práce v okolí Pecky

plakát

Koupaliště a kemp Pecka přijme pracovníky na pozice:

Recepční, uklízeč/ka, animátor/ka, brigádníky na točení zmrzliny a do rychlého občerstvení.

Více informací o nabízených pozicích na tel. 724 274 976 nebo email: kemppecka@seznam.cz

Nabídka práce v Jičíně: OPERÁTORKA VE VÝROBĚ

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Mzdu 20 000 - 24 000/měsíc
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost ubytávání a příspěvek na ubytování
  • Svozový autobus

Požadujeme:

  • SOU výhodou
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Manuální zručnost, spolehlivost, dochvilnost

Náplň práce:

Obsluha výrobní linky

ZAVOLEJ NEBO POŠLI SMS NA PRÁCE JIČÍN A ZAVOLÁME ZPĚT

Firma UZENINY BETA přijme zaměstnance na HPP/DPP pro provozovnu Pecka – Vidonice:

ŘIDIČ

  • pro rozvoz uzenin
  • pracovní týden PO-ČT
  • Požadujeme: ŘP sk. B

TECHNICKÝ PRACOVNÍK

pro údržbu a správu nemovitostí

PRACOVNÍK/ICE MASNÉ VÝROBY

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE

s obchodní znalostí a prodejní dovedností

NABÍZÍME: stabilní zaměstnání

dobré finanční ohodnocení

příspěvek na stravování

nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace na tel.: 602 259 144 Vaše životopisy zasílejte na e-mail: prace@uzeninybeta.cz s uvedením pozice, o kterou se ucházíte.

BETA

jooble

Společnost Algamo s.r.o., prozovna Mostek.

Náš mladý dynamický tým hledá spolupracovníka do biotechnologické laboratoře.

Požadujeme:

  • vzdělání přírodovědného směru;
  • selský rozum a chuť se učit novým věcem;
  • pozitivní myšlení, samostatnost.

Jste to Vy? Tak se ozvěte na email mjadlovsky@algamo.cz, nebo na mobil 773 407 403.

inzerát

Nabídka práce - dokument ke stažení ve formátu .pdf

Městys

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 99
TÝDEN: 1556
CELKEM: 1828569