Kluci a holky, pojďte hrát divadlo!

Divadelní Spolek SMAJLÍK se těší na nové kamarády. Bezva divadelní parta hraje divadlo na Pecce už osmým rokem a rozdává radost dětem ze širokého okolí.Objevuje nové divadelní a kulturní sály "s prkny, co znamenají svět". Naše cesty jsou plné napětí se spoustou legrace.

Schůzky: Čtvrtek od 15:00 hod Sál Hasičské zbrojnice.

Přihlásit se můžeš tel.: 739 519 010
e-mail : dsfrk@seznam.cz

Mrkni na: www.smajlikpecka.dsfrk.cz

P O Z O R !! P O Z O R !! 1. ŘÍJNA ZAČÍNÁME!!!

plakátek ke stažení zde

21. 8. 2020

Upozornění pro zákazníky VOS a. s.

Uzavírání nových smluv o dodávce vody a odvádění odpadních vod

Zákon č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích (dále jen Zákon), ukládá povinnost provozovatelům vodovodů a kanalizací uzavřít nové smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod, a to do 1. ledna 2024. Jedná se o starší smlouvy uzavřené do konce roku 2013, které nesplňují náležitosti smluvního vztahu podle novely Zákona.

Z výše uvedeného důvodu bude naše společnost postupně oslovovat stávající zákazníky k podpisu nové smlouvy, a to průběžně až do konce roku 2023.

V případě dotazů se prosím obracejte na naše zákaznické centrum.

Děkujeme za pochopení.

6. 8. 2020

POZOR - Nové obecně závazné vyhlášky platné od 1.1.2020

Nová úplná znění Obecně závazných vyhlášek Městyse Pecka jsou platná od 1.1.2020.

Informace o vyhláškách poskytneme na Úřadě městyse Pecka, na Úřední desce a na internetových stránkách obce: www.mesty-pecka.cz/urad-25/uredni-deska/

4. 12. 2019