Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Kalendář

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je úterý, 22. 5. 2018, 12:04:56

Mobilní verze

mobilní verze webu

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 0
DNES: 413
TÝDEN: 1074
CELKEM: 700983

Aktuální počasí

Počasí dnes:

22. 5. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Svátek

Svátek má Emil

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Stránka

  • 1

Nabídka volné pracovní pozice: Obsluha v cukrárně na Pecce

Nabídka volné pracovní pozice: Obsluha v cukrárně na PecceAdresa: Pecka 11, 507 82 Pecka
Pracovní vztah: HPP na dobu určitou
Úvazek: Plný
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: vyučení
Mzda: 14000-16000 Kč
Nástup od: 01.04.2018, po domluvě možná i dřívější spolupráce na zaučení
NNáplň práce
Náplní práce je zejména obsluha v cukrárně se zaměřením na zdravé potraviny regionálního původu, pomocné a úklidové práce.
PPožadujeme
Samostatnost, ochota se učit novému
výhodou baristický kurz, znalost etikety, estetické cítění
vstřícnost k zákazníkovi
časová flexibilita (sezónní a víkendový provoz s hlavním náporem v létě)
ochota se učit novému s vizí poctivého přístupu, zdravých potravin a pro zákaznického přístupu
výhodou základní znalost Nj či Aj pro komunikaci s
hosty
výhodou řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
nástup možný od 1.4.2018 na dobu určitou 6 měsíců
přátelský kolektiv v rodinné firmě
nekuřácká provozovna
kreativní a netradiční práci s alternativním přístupem k cukrařině

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: kredum@kredum.cz

Hynek Kalista – jednatel
KREDUM CZ s.r.o.,
www.kredum.cz

dokument ke stažení ve formátu .pdfzde ke stažení

6. 2. 2018 Zobrazit méně

Práce Jičín

Práce JičínOperátor/ka ve výrobě

28. 7. 2017 Zobrazit více

Nabídka práce

Nabídka práceFirma UZENINY BETA přijme zaměstnance na HPP/DPP pro provozovnu Pecka – Vidonice:

6. 4. 2017 Zobrazit více

Stránka

  • 1